Przeprowadzki we Wrocławiu, Polsce i UE

Wykonujemy usługi przeprowadzki na terenie Wrocławia, Polski, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Przeprowadzki we Wrocławiu, Polsce i UE

Wykonujemy usługi przeprowadzki na terenie Wrocławia, Polski, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Planujesz przeprowadzkę? Świetnie trafiłeś!

Profesjonalne przeprowadzki Wrocław

Siedziba firmy TransSpeed przeprowadzki mieści się we Wrocławiu. Jest to bardzo szybko rozwijające się polskie miasto. Zawdzięcza to głównie wspaniałym mieszkańcom jak i położeniu geograficznemu. W promieniu kilkuset kilometrów jest aż 5 stolic państw (Warszawa, Berlin, Praga, Wiedeń i Bratysława). W okolicach Wrocławia przebiegają bardzo ważne drogi: A-4, S-8, S-5, S-3.

Przeprowadzki na Dolnym Śląsku

Na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo dużych i czasochłonnych przeprowadzek biur, firm, mieszkań czy wyposażenia domów. Przeprowadzki magazynów, archiwów czy dziesiątek stanowisk pracy, nie stanową dla nas problemu. Jedną z największych wykonaną przez firmę TransSpeed była przeprowadzka z Legnicy do Wrocławia całego biura firmy Eko Holding S.A. (200 stanowisk pracy w jeden weekend), czy przeprowadzka 200 pokoi hotelowych w ścisłym centrum miasta. Posiadamy doświadczonych pracowników, auta przystosowane do transportu mebli, materiały do pakowania jak i dużo doświadczenia zebranego podczas 10 lat pracy przy realizacji usług przeprowadzkowych oraz transportu mebli. We Wrocławiu i okolicach realizujemy także małe usługi jak transport pojedynczych elementów: wersalki, lodówki, szafy i itp.

we Wrocławiu

Realizujemy przeprowadzki firm, biur oraz mieszkań we Wrocławiu. Oferujemy profesjonalną obsługę i bezpłatną wycenę.

w Polsce

Przeprowadzki na terenie całej Polski. Bezpłatna wycena oraz ubezpieczenie każdej wykonywanej usługi.

w Unii Europejskiej

Przeprowadzki międzynarodowe realizujemy na terenie całej Unii Europejskiej i Szwajcarii. Wykonujemy kompleksowe usługi.

Materiały do pakowania

Szeroka gama materiałów do pakowania. Folie, koce, taśmy, pojemniki plastikowe. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Magazynowanie mebli

Powierzchnie magazynowe są przystosowane do magazynowania mebli oraz sprzętu IT, AGD i RTV na terenie Wrocławia.

Dowiedz się więcej...

Referencje • "Panowie z firm TransSpeed podeszli do wykonania usługi bardzo rzetelnie. Meble zostały odebrane i dostarczone w ustalonym terminie oraz w nieuszkodzonym stanie. Współpracę oceniamy zdecydowanie pozytywnie i bez wątpienia polecilibyśmy firmę każdemu kto oczekuje szybkiej i profesjonalnie przeprowadzonej przeprowadzki."
    - ACN  
 • "Do wyboru TransSpeed spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez TransSpeed wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej."
    - Business Partners eXcellence  
 • "Pracownicy wykazali się doświadczeniem, profesjonalizmem oraz umiejętnością pracy w zespole. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy, polecamy usługi firmy przeprowadzkowej TransSpeed jako rzetelnego i godnego zaufania partnera."
    - DataArt  
 • "Firma TransSpeed zawsze wywiązuje się na czas z powierzonych zleceń, od lat obsługują nas Ci sam pracownicy co buduje zaufanie współpracy. Przeprowadzki z firmą TransSpeed przebiegają profesjonalnie, sprawnie i płynnie. Ostatnia duża realizacja potwierdziła, że kolejne przeprowadzki również odbędą się przy współpracy z firmą TransSpeed."
    - Logintrans  
 • "Przeprowadzka obejmowała przetransportowanie zarówno drobnych rzeczy jak i dużych gabarytowo oraz nietypowych i nieustawnych sprzętów terapeutycznych. Cały zespół spisał się perfekcyjnie. Firma TransSpeed rzetelnie wywiązała się z zawartej umowy, realizując zadanie na najwyższym poziomie."
    - MKmedica