Przeprowadzki we Wrocławiu, Polsce i UE

Wykonujemy usługi przeprowadzki na terenie Wrocławia, Polski, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Przeprowadzki we Wrocławiu, Polsce i UE

Wykonujemy usługi przeprowadzki na terenie Wrocławia, Polski, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Planujesz przeprowadzkę? Świetnie trafiłeś!

Przeprowadzki Wrocław - firma przeprowadzkowa

TransSpeed to firma przeprowadzkowa z Wrocławia, która na rynku działa już od 2006 roku. Świadczymy kompleksowe usługi przeprowadzek prywatnych i korporacyjnych. Naszym głównym terenem działania jest Wrocław i Dolny Śląsk, ale obsługujemy również przeprowadzki krajowe i zagraniczne (na terenie całej UE, Norwegii i Szwajcarii).

Profesjonalne firmy przeprowadzkowe stawiają na połączenie sprawdzonej floty oraz ekipy zaufanych pracowników. Usługi transportowe świadczymy specjalistycznymi pojazdami Fiat Ducato (ładowność do 2 000 kg, kubatura 21 m3), Iveco Daily (ładowność do 1 600 kg, kubatura 21 m3) oraz Mercedes Atego (ładowność do 4 000 kg, kubatura 41 m3). Zróżnicowana i niezawodna flota oraz ekipa kilkudziesięciu doświadczonych pracowników pozwalają nam rzetelnie zorganizować praktycznie każdą przeprowadzkę.

Jako doświadczona firma przeprowadzkowa posiadamy ważne ubezpieczenie OC prowadzonej działalności, obowiązujące na terenie Polski i całej UE. To zapewnia pełne bezpieczeństwo transportowanego mienia i gwarantuje Klientowi, że przeprowadzka z TransSpeed będzie szybka, niekłopotliwa i bezpieczna.

Przeprowadzki biur Wrocław

Jedną ze specjalności TransSpeed są przeprowadzki biur. Wrocław lub okolice to miejsce, gdzie mieści się siedziba Twojej firmy? Pomożemy Ci kompleksowo zorganizować przeprowadzkę do nowego obiektu na Dolnym Śląsku lub w innym regionie Polski.

Profesjonalna przeprowadzka biura pozwoli Ci bezstresowo spakować i przewieźć całe stanowiska pracy – wraz z dokumentami, akcesoriami, sprzętem biurowym i komputerowym. Nasi pracownicy znają się pakowaniem segregatorów i dokumentów, wyposażenia firmowego archiwum, branżowego księgozbioru. Dbamy o odpowiednie oznakowanie kartonów, aby przewiezione paczki były gotowe do szybkiego rozpakowania.

Posiadamy duże doświadczenie w zabezpieczaniu na czas transportu sprzętu IT. Demontujemy i montujemy meble (w tym stoły konferencyjne, duże regały czy lady recepcyjne), nosimy kserokopiarki, szafy pancerne i ciężkie sejfy. Podczas przeprowadzki biura szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo cennego sprzętu komputerowego w czasie transportu. Gwarantujemy, że przeprowadzka biura we Wrocławiu z TransSpeed przebiegnie bez najmniejszych problemów, a Twoja firma szybko będzie mogła wrócić do normalnej pracy w nowej siedzibie.

Przeprowadzki magazynów Wrocław – oferta

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki magazynów we Wrocławiu. Z nami zadanie będzie o wiele prostsze, ponieważ opracowaliśmy wewnętrzne procedury, które chronią przed organizacyjnym chaosem.

Przeprowadzki firm produkcyjnych czy handlowych najczęściej wiążą się z koniecznością przewiezienia dużej ilości towarów oraz samego wyposażenia magazynu. W kompleksowy sposób zaplanujemy i zorganizujemy całe przedsięwzięcie. Pomożemy Ci w zaplanowaniu harmonogramu przeprowadzki, spakowaniu i zabezpieczeniu towaru oraz wyposażenia magazynu.

Następnie nasi pracownicy zajmą się przenoszeniem pakunków do specjalistycznych pojazdów, umożliwiających bezpieczny transport nawet dużych ładunków. Podstawimy samochody odpowiednio dopasowane do przewożonego towaru.

Posiadamy doświadczenie w demontażu i montażu wyposażenia (m.in. regałów magazynowych). Po przetransportowaniu towaru zdemontujemy regały, maszyny i urządzenia znajdujące się w magazynie Twojej firmy, zapewnimy ich transport do nowego obiektu i ponowny montaż. Wszystkie czynności potwierdzimy protokołami. Dzięki temu przeprowadzka firmy będzie sprawna i zgodna z wcześniejszymi ustaleniami.

Przeprowadzki międzynarodowe-zagraniczne

Organizujemy przeprowadzki zagraniczne z Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Posiadamy bogate doświadczenie w transporcie do UE (przede wszystkim Niemcy, Holandia, Belgia, Austria) oraz Norwegii i Szwajcarii. Wszystkie przeprowadzki międzynarodowe obsługujemy w kompleksowy sposób.

Nasze samochody pomieszczą nawet bardzo duże ładunki, dlatego sprawnie obsłużymy każdą przeprowadzkę – zarówno prywatną, jak i korporacyjną (np. biura). Kierowcy doskonale znają trasy zagraniczne, auta wyposażone są w nadajniki GPS, a firma posiada ubezpieczenie działalności ważne w całej UE.

Przeprowadzki mieszkań Wrocław

Czeka Cię przeprowadzka do Wrocławia? A może właśnie kupiłeś dom lub mieszkanie w innym regionie Polski i zastanawiasz się, jak sprawnie zorganizować przewóz całego swojego dobytku? Z TransSpeed zmiana miejsca zamieszkania stanie się o wiele mniej stresująca. Przeprowadzki mieszkań we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku to jedna ze specjalności naszej firmy.

Zapewnimy Ci nie tylko bezpieczny transport i przewóz mienia z punktu A do punktu B, ale i w kompleksowy sposób pomożemy zorganizować całe przedsięwzięcie. Możemy dostarczyć akcesoria potrzebne do pakowania i zabezpieczania przedmiotów zgromadzonych w Twoim mieszkaniu. W ofercie posiadamy różnej wielkości kartony, folię bąbelkową i folię stretch, taśmy pakowe, gąbki, koce i tekturę falistą. Nasi pracownicy zajmą się demontażem mebli i zabezpieczeniem elementów na czas transportu, pakowaniem ubrań, książek, naczyń, sprzętu RTV i AGD. Solidnie zabezpieczymy delikatne szkło, porcelanę, kryształy, lustra, obrazy oraz inne kruche lub cenne przedmioty. Do ich przewozu możemy dostarczyć również drewniane klatki wykonane na indywidualne zamówienie.

Nasza ekipa zajmie się znoszeniem i wnoszeniem paczek oraz montażem mebli po przeprowadzce. Posiadamy doświadczenie w transporcie fortepianów, pianin oraz innych ciężkich przedmiotów. Gwarantujemy, że każda przeprowadzka mieszkania przebiegnie sprawnie i bez zbędnych problemów.

Usługi przeprowadzkowe Wrocław – dlaczego TransSpeed?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze przeprowadzek prywatnych i korporacyjnych (biura, archiwa, sklepy, magazyny, urzędy, szkoły).

Organizacja przeprowadzki we Wrocławiu z TransSpeed to gwarancja:

- kompleksowej obsługi – zapewniamy pakowanie mienia, załadunek i rozładunek, montaż oraz demontaż mebli, bezpieczny transport,

- pracy w oparciu o profesjonalny harmonogram – z nami unikniesz niepotrzebnego chaosu,

- bezpieczeństwa – posiadamy ubezpieczenie działalności ważne na terenie Polski i całej UE,

- fachowej obsługi – nasz zespół to doświadczona ekipa, która pomoże Ci bezstresowo zorganizować nawet najtrudniejszą przeprowadzkę,

- pełnej dokumentacji dla Klienta – wystawiamy listy przewozowe i faktury VAT,

- profesjonalnego zabezpieczenia kruchych, cennych lub niestandardowych przedmiotów na czas transportu.

Zapraszamy do kontaktu z naszych przedstawicielem – dokonamy bezpłatnej wyceny Twojej przeprowadzki i odpowiemy na wszelkie pytania!

we Wrocławiu

Realizujemy przeprowadzki firm, biur oraz mieszkań we Wrocławiu. Oferujemy profesjonalną obsługę i bezpłatną wycenę.

w Polsce

Przeprowadzki na terenie całej Polski. Bezpłatna wycena oraz ubezpieczenie każdej wykonywanej usługi.

w Unii Europejskiej

Przeprowadzki międzynarodowe realizujemy na terenie całej Unii Europejskiej i Szwajcarii. Wykonujemy kompleksowe usługi.

Materiały do pakowania

Szeroka gama materiałów do pakowania. Folie, koce, taśmy, pojemniki plastikowe. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Magazynowanie mebli

Powierzchnie magazynowe są przystosowane do magazynowania mebli oraz sprzętu IT, AGD i RTV na terenie Wrocławia.

Dowiedz się więcej...

Referencje • "Panowie z firm TransSpeed podeszli do wykonania usługi bardzo rzetelnie. Meble zostały odebrane i dostarczone w ustalonym terminie oraz w nieuszkodzonym stanie. Współpracę oceniamy zdecydowanie pozytywnie i bez wątpienia polecilibyśmy firmę każdemu kto oczekuje szybkiej i profesjonalnie przeprowadzonej przeprowadzki."
    - ACN  
 • "Do wyboru TransSpeed spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez TransSpeed wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej."
    - Business Partners eXcellence  
 • "Pracownicy wykazali się doświadczeniem, profesjonalizmem oraz umiejętnością pracy w zespole. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy, polecamy usługi firmy przeprowadzkowej TransSpeed jako rzetelnego i godnego zaufania partnera."
    - DataArt  
 • "Firma TransSpeed zawsze wywiązuje się na czas z powierzonych zleceń, od lat obsługują nas Ci sam pracownicy co buduje zaufanie współpracy. Przeprowadzki z firmą TransSpeed przebiegają profesjonalnie, sprawnie i płynnie. Ostatnia duża realizacja potwierdziła, że kolejne przeprowadzki również odbędą się przy współpracy z firmą TransSpeed."
    - Logintrans  
 • "Przeprowadzka obejmowała przetransportowanie zarówno drobnych rzeczy jak i dużych gabarytowo oraz nietypowych i nieustawnych sprzętów terapeutycznych. Cały zespół spisał się perfekcyjnie. Firma TransSpeed rzetelnie wywiązała się z zawartej umowy, realizując zadanie na najwyższym poziomie."
    - MKmedica