WROCŁAW

Home / WROCŁAW

Przeprowadzki we Wrocławiu

Siedziba firmy TransSpeed mieści się we Wrocławiu. Jest to bardzo szybko rozwijające się polskie miasto. Zawdzięcza to głównie wspaniałym mieszkańcom jak i położeniu geograficznemu. W promieniu kilkuset kilometrów jest aż 5 stolic państw (Warszawa, Berlin, Praga, Wiedeń i Bratysława). W okolicach Wrocławia przebiegają bardzo ważne drogi: A-4, S-8, S-5, S-3.

 

Przeprowadzki na Dolnym Śląsku

Na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo dużych i czasochłonnych przeprowadzek biur, firm, mieszkań czy wyposażenia domów. Przeprowadzki magazynów, archiwów czy dziesiątek stanowisk pracy, nie stanową dla nas problemu. Jedną z największych wykonaną przez firmę TransSpeed była przeprowadzka z Legnicy do Wrocławia całego biura firmy Eko Holding S.A. (200 stanowisk pracy w jeden weekend), czy przeprowadzka 200 pokoi hotelowych w ścisłym centrum miasta. Posiadamy doświadczonych pracowników, auta przystosowane do transportu mebli, materiały do pakowania jak i dużo doświadczenia zebranego podczas 10 lat pracy przy realizacji usług przeprowadzkowych oraz transportu mebli.

We Wrocławiu i okolicach realizujemy także małe usługi jak transport pojedynczych elementów: wersalki, lodówki, szafy i itp.